İŞLEYİŞ

grafik

 

ÖN GÖRÜŞME

Firmanızın ürün depolama konusundaki ihtiyacını belirleyebilmek için sizinle irtibat kuruyoruz. Bu aşamada firma yetkililerimiz ürün talepleriniz doğrultusunda teknik bilgi havuzu oluşturarak projenizi en fonksiyonel halde sunabilmek için çalışmaya başlıyorlar.

TALEPLERİN BELİRLENMESİ

Fayda – maliyet açısından en uygun şekilde yol alabilmeniz için tüm talep ve beklentilerinizi en ince ayrıntısına kadar belirleyip netleştiriyoruz. Bu noktada firma yetkililerimiz sizlere projeniz hakkında fikir ve teknik bilgi de sağlıyorlar.

ANLAŞMA VE PROJELENDİRME

Firmanızın ürün depolama sistemleriyle ilgili tüm ihtiyaçlarını netleştirdikten sonra, tüm tesisin teknik ve üç boyutlu çizimini hazırlıyoruz. Projeyi hazırlandıktan sonra onayınıza sunuyoruz.

ÜRETİM

Projenizin onaylanmasının ardından fabrikamızda üretimi başlatıyoruz. Yüksek mühendislerimiz tarafından hazırlanan projeleriniz, deneyimli işçilerimiz ve sertifikalı kaynak operatörlerimiz tarafından hayata geçiriliyor.

UYGULAMA

Üretimi ve montajı biten ürünlerinizi, fabrikamızda tekrar demonte ederek sevkiyata hazır hale getiriyoruz. Sevkiyatın ardından tesisinizi kuruyor ve size teslim ediyoruz. Olması gerektiği gibi…

 


ÜRETİM DETAYLARI

MONTAJ

Silo ve tahıl taşıma sistemleri, birbirinden farklı bir çok mekanik sistemi içinde barındırır. Bu parçaları bir arada tutan en küçük ekipman ise civatadır. ÜÇELSİLO olarak, sistemin bağlantı noktalarındaki civata ihtiyacından çok daha fazla sayıda  civata kullanıyoruz. Bu sayede kurduğumuz sistemlerin dayanıklılığından emin oluyoruz.

TAŞIMA KAPASİTESİ

Konveyör ve elevatörlerimizin yük çekme kapasitesini belirttiğimiz standart kapasitelerinin de üzerinde üretiyoruz. Böylelikle kapasite üzeri yüklemelerde bile, ürününüz silolarınıza sorunsuz ve tam taşıma kapasitesiyle aktarılmasını sağlıyoruz.

STATİK ANALİZLER

Bilgisayar ortamında statik analizlerini yaptığımız ürünlerimizin mukavemet testleri en iyi kalite sonuçlarını vermektedir. Böylelikle üreteceğimiz tesislerin dayanıklılığı montaj öncesi test edilmektedir.